|  
  |  
117
117
117

יואל אהרוני - איזון לאיכות חיים

שמי יואל אהרוני ואני מנהל קליניקה פרטית בתל אביב המעניקה מגוון טיפולים ברפואה משלימה.
כבר יותר מ 10 שנים שאני מטפל במסגרות שונות ומתמחה בארבעה תחומים מרכזיים: שיאצו, עיסוי שמנים, טווינא ועיסוי תאילנדי.
אני מאמין בצמיחה אישית ובמודעות הולכת וגוברת בהיבט הבריאותי של חיינו, אם נשאל את עצמנו מה אנחנו צריכים לעשות כדי להיות יותר מאוזנים מבחינה בריאותית ויותר מודעים אנחנו נדע את התשובות, לכל אחד ואחת יש הרגלים לא בריאים שאנו מודעים אליהם ובכל זאת עושים אותם, השאלה היא באיזה עדיפות עומדת הכוונה שלנו לשיפור איכות חיינו? אם אנו באמת רוצים להשיג איכות חיים ולחיות חיים בריאים יותר, עלינו להתכוון אל המקום הזה. הכוח בידיים שלנו!


117
טווינא לטיפול בשרירים ומפרקים
שיטת טיפול סינית עתיקה, פירוש המילים טווי-נא הוא משיכה ותפיסה, וזה מתאר פחות או יותר את דרך העבודה בטיפול. טווינא נקראת גם פיזיותרפיה סינית בגלל יעילותה בטיפול במגוון בעיות אורטופדיות ובהשגת תוצאות מהירות לבעיות פיזיות.
עיסוי שמנים לבריאות גופנית
עיסוי שמנים היה נהוג עוד בהיסטוריה העתיקה ומאז ועד היום משתמשים בו לטיפול בבעיות שונות. עיסוי שמנים מטפל בגוף ובנפש כאחד ויש לו יתרונות טיפוליים רבים אשר מטרתם להחזיר את הגוף לאיזון הדרוש.
שיאצו לאיכות חיים
שיאצו הינו טיפול הוליסטי שהתפתח ביפן, מקורו בטיפולי מגע סיניים ועל כן האבחון והעקרונות הטיפוליים מבוססים על הרפואה הסינית. התפיסה שעומדת בבסיסה של הרפואה הסינית היא שישנם 12 ערוצי אנרגיה בגוף – מרדיאנים, 6 מקורם ביין ו6 מקורם ביאנג, ובריאות טובה ואיזון גופני- נפשי יבואו כתוצאה מזרימה טובה של אנרגיה ומאיזון בין יין ליאנג.
117
מועדון לקוחות
נא לצרף אותי לרשימת דיוור
שם:*
טלפון:*
מייל:
הודעה: